en / nl / sk / be

Vývoj softvéru na mieru

Vyvíjame komplexné webové aplikácie na mieru, ktoré sú ľahko integrovateľné do existujúcich infraštruktúr našich klientov (predovšetkým prostredníctvom webových služieb). To zaisťuje, že naši klienti nemusia prestavovať celú architektúru a môžu optimalizovať svoje procesy efektívne a v krátkom čase. Dodržiavame metodiku agilného vývoja.

Sme odborníci na

 • Webové služby SOAP & REST

 • Softvérová architektúra

 • Bezpečnosť

 • Saas & Cloud

 • Databázy

 • Agilný vývoj softvéru


Vývoj softvéru

Ponúkame služby 40 softvérových inžinierov a testerov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s vývojom komplexných webových aplikácií v mnohých oblastiach podnikania, vrátane bankovníctva, maloobchodu či poisťovníctva.

Cloud computing služby

Špecializujeme sa na konzultácie, vývoj, prevádzku, monitorovanie a neustále zlepšovanie cloudových služieb. Máme certifikovaný cloud tím a pre hosting našich služieb využívame Amazon Web Services (AWS). Sme Amazon Consulting Partner.

Technológie

Zameriavame sa na Java a open source technológie. Vyvíjame enterprise web aplikácie a našim core frameworkom je Spring.

Ako pracujeme

Sme presvedčení, že pre dosiahnutie najlepších výsledkov, je nevyhnutné byť v úzkej spolupráci s klientom. Neustála komunikácia a vzájomné výzvy nám pomáhajú zlepšovať samých seba i naše riešenia.

Vyvíjame funkčný softvér pre klientov agilným spôsobom. Zo skúsenosti vieme, že naši klienti významne získavajú využívaním tejto vývojovej metódy a to zvýšením efektivity práce, lepším riadením nákladov, nárastom flexibility a najmä lepšími výsledkami projektu.

 • Partnerstvá

  Klient je pre nás partnerom pri vytváraní konceptu, architektúry a počas celého trvania projektu.

 • Tímy

  Tímy v Davinci sú self-driven, ich členovia si prerozdeľujú úlohy a vedú projekt správnym smerom.

 • Iterácie

  Vývojový proces je rozdelený do iterácií, ktoré sú pravidelne prezentované a klientom. Náš klient vždy presne vie v akej fáze vývoja sa nachádzame.

Certifikáty

S cieľom zabezpečiť vysokú kvalitu našich služieb, sme v roku 2014 začali s postupným certifikovaním Java programátorov certifikátom OCJP (Oracle Certified Java Professional). Cloudoví administrátori a architekti v Davinci software sú AWS certifikovaní architekti a administrátori a testeri prešli certifikáciou ISTQB. Davinci má certifikáciu SOC2 Typ 1 a Typ 2, ktorá uisťuje našich klientov, že používame systémy na ochranu ich dát. SOC2 je postavená na 5-tich pilieroch: bezpečnosť, dostupnosť, integrita procesov, ochrana súkromia a dôveryhodnosť.

Ďalej pripravujeme ITIL certifikáciu. Už dnes sú však naše procesy postavené na princípoch ITIL service operations a ITIL service transition.


Mám záujem o prezentáciu riešenia

Dohodnite si bezplatné demo a my vám ukážeme ako naše riešenie môže pomôcť k dosiahnutiu vašich cieľov.

Vyžiadať demo