en / nl / sk / be

Softvér na mieru

Vyvíjame komplexné webové aplikácie, ktoré sú ľahko integrovateľné do existujúcich infraštruktúr našich klientov (predovšetkým prostredníctvom webových služieb). To zaisťuje, že naši klienti nemusia prestavovať celú architektúru a môžu optimalizovať svoje procesy efektívne a v krátkom čase. Dodržiavame metodiku agilného vývoja.

Sme odborníci na

 • Webové služby SOAP & REST

 • Softvérová architektúra

 • Bezpečnosť

 • Saas & Cloud

 • Databázy

 • Agilný vývoj softvéru


Vývoj softvéru

Ponúkame služby 40 softvérových inžinierov a testerov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s vývojom komplexných webových aplikácií v mnohých oblastiach podnikania, vrátane bankovníctva, maloobchodu či poisťovníctva.

Cloud computing služby

Špecializujeme sa na konzultácie, vývoj, prevádzku, monitorovanie a neustále zlepšovanie cloudových služieb. Máme certifikovaný cloud tím a pre hosting našich služieb využívame Amazon Web Services (AWS). Sme Amazon Consulting Partner.

Technológie

Zameriavame sa na Java a open source technológie. Vyvíjame enterprise web aplikácie a našim core frameworkom je Spring.

Ako pracujeme

Sme presvedčení, že pre dosiahnutie najlepších výsledkov, je nevyhnutné byť v úzkej spolupráci s klientom. Neustála komunikácia a vzájomné výzvy nám pomáhajú zlepšovať samých seba i naše riešenia.

Vyvíjame funkčný softvér pre klientov agilným spôsobom. Zo skúsenosti vieme, že naši klienti významne získavajú využívaním tejto vývojovej metódy a to zvýšením efektivity práce, lepším riadením nákladov, nárastom flexibility a najmä lepšími výsledkami projektu. 

 • Partnerstvá

  Klient je pre nás partnerom pri vytváraní konceptu, architektúry a počas celého trvania projektu.

 • Tímy

  Tímy v Davinci sú self-driven, ich členovia si prerozdeľujú úlohy a vedú projekt správnym smerom.

 • Iterácie

  Vývojový proces je rozdelený do iterácií, ktoré sú pravidelne prezentované a klientom. Náš klient vždy presne vie v akej fáze vývoja sa nachádzame.

Certifikáty

S cieľom zabezpečiť vysokú kvalitu našich služieb, sme v roku 2014 začali s postupným certifikovaním Java programátorov certifikátom OCJP (Oracle Certified Java Professional). Cloudoví administrátori a architekti v Davinci software sú AWS certifikovaní architekti a administrátori a testeri prešli certifikáciou ISTQB. Davinci má certifikáciu SOC2 Typ 1 a Typ 2, ktorá uisťuje našich klientov, že používame systémy na ochranu ich dát. SOC2 je postavená na 5-tich pilieroch: bezpečnosť, dostupnosť, integrita procesov, ochrana súkromia a dôveryhodnosť.

Ďalej pripravujeme ITIL certifikáciu. Už dnes sú však naše procesy postavené na princípoch ITIL service operations a ITIL service transition.


Mám záujem o prezentáciu riešenia

Dohodnite si bezplatné demo a my vám ukážeme ako naše riešenie môže pomôcť k dosiahnutiu vašich cieľov.

Vyžiadať demo