en / nl / sk / be

Finbetween pokračuje pod značkou Davinci

Finbetween, úspešný belgický poskytovateľ ICT pre finančný sektor, bude pokračovať od dnešného dňa pod novou značkou Davinci. Zmena názvu je logickým krokom po tom, ako Davinci získala majoritný podiel v Januári 2014.

“So zmenou názvu vytvoríme väčšiu zrozumiteľnosť pre našich zákazníkov, hovorí Roderick Weerman, generálny riaditeľ Davinci. Naše spoločnosti už úzko spolupracujú a naše produkty sa perfektne dopĺňajú. Chceme osloviť trh v Holandsku, v Belgicku a v zahraničí pod spoločným názvom a z jednej organizácie.”

Davinci a Finbetween spojili svoje sily s vierou, že ich doplnkové produkty a služby ich môžu urobiť ešte úspešnejšími. Najmä s ohľadom na efektívnosť na trhu a rýchlosť spracovania požiadaviek, spolupráca ponúka veľké výhody. To je ešte dôležitejšie pre trh, ktorý je pod veľkým tlakom. Kombinácia týchto dvoch spoločností vyústila v novú state-of-the-art platformu, ktorá pokrýva celý životný cyklus úverov – od žiadosti až po amortizáciu dlhu – a môže byť použitá v celej Európe. “Spoločnosť Davinci je známa a pôsobí na pobočkách v Holandsku a na Slovensku, preto sme sa rozhodli posilniť našu značku i v Belgicku” dodáva Weerman.

Hlavný predmet podnikania sa s názvom nemení. Davinci Belgicko sa bude ďalej špecializovať na poradenstvo a riešenia pre finančný sektor a poisťovníctvo. Jo Triest, generálny riaditeľ Davinci v Belgicku, hovorí: “Davinci poskytuje klientom rôzne úrovne služieb ako napríklad SAAS riešenia (keď klient platí len za to, čo používa), alebo štandardné web aplikácie. Za 5 rokov našej existencie v Belgicku, sme vyvinuli špecifické back-office riešenia na obsuhu spotrebiteľských úverov, životného a neživotného poistenia a pomohli našim klientom významne skrátiť komplexné procesy v ich organizáciách. Sme hrdí na to, že budeme v týchto aktivitách pokračovať pod názvom Davinci a doplníme naše know-how k činnostiam Davinci Group.”